Önemli Caddelerde Aydınlatma Çalışmaları Başladı

Karaman'ın önemli güzergâhları olan Ereğli Caddesi (OSB Yolu), Doğukışla yolu, Devlet Hastanesi yolu, Mut yolu girişi ve 1. Toki yolunun aydınlatılması için çalışmalara başlandı.

Önemli Caddelerde Aydınlatma Çalışmaları Başladı
banner308
"Karaman'daki çalışmalarından dolayı MEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum" diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şunları kaydetti: "MEDAŞ Genel Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmeler neticesinde, MEDAŞ, Ereğli Kavşağından başlayarak Organize Sanayi Bölgesine kadar devam eden Ereğli Caddesi, Üniversiteden başlayarak Doğu Kışla Kavşağı ve devamında Devlet Hastanesi'ne devam eden güzergâh, Mut girişinden başlayarak Valilik Kavşağına kadar devam eden Mut Caddesi ve Çarşamba Pazarı civarından 1. Toki Konutlarına devam eden Şehit Hamza Çetin Caddesinin aydınlatma sistemlerinin tamamlanması için gerekli çalışmalarına başladı. İnşallah çalışmalar bu yıl içerisinde tamamlanacak ve bu caddelerimiz ihtiyaç duyulan aydınlatma sistemlerine sahip olacak.
Bir kez daha MEDAŞ Genel Müdürlüğü'ne şehrimizdeki gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği çalışmalardan dolayı şahsım ve tüm vatandaşlarımız adına teşekkür ediyorum" 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285