Sampiyon Babaoglu Koleji

Ilimizde 13-17 Ocak 2014 tarihleri arasinda yapilan yildiz erkek basketbol müsabakalarinda, Babaoglu Koleji salondan sampiyon olarak ayrildi.

Sampiyon Babaoglu Koleji

Kazim Karabekir Spor Salonu’nda gerçeklestirilen ve çok çekismeli maçlara sahne olan yildiz erkek basketbol maçlarinda seyircisinin müthis destegini de arkasina alan Özel Babaoglu Ortaokulu basketbol takimi, oynadigi bütün müsabakalari kazanarak ilimizde sampiyon oldu.
Müsabakalarla ilgili açiklama yapan okul müdürü Mustafa Ün: “Basketbol takimimiz her yil oldugu gibi bu yil da ipi gögüsleyen taraf oldu. Biz, kurum olarak akademik basarida Türkiye’ nin zirvesindeki yerimizi korurken, ayni zamanda okulumuzda futbol, basketbol, voleybol, jimnastik ve satranç sporlariyla da hem egitim ögretimi destekliyor, hem ilimiz sporuna katki sagliyor, hem de bölge müsabakalarinda Karaman’i en iyi sekilde temsil ediyoruz. Babaoglu ailesi olarak ögrencilerimize ve ilimize spor alaninda hizmet etmeye devam edecegiz. Turnuvaya katilan diger okullarimiza, takimimiza, takimimizi hazirlayan ögretmenlerimiz, Nejdet Ünlütürk’e ve Faruk Uysal’a, ögrenci velilerimize, bugün takimimizi destekleyen seyircilerimize ve turnuvanin düzenlenmesinde emegi geçen herkese tesekkür ediyorum.” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284