Vali Işık’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri

29 Haziran 2020 tarihi itibariyle Karaman Valiliği görevine başlayan Vali Mehmet Alpaslan Işık’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Vali Işık’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Vali Mehmet Alpaslan Işık’a ziyaretler kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül ve beraberindeki heyet, Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dorla ve yönetim kurulu üyeleri, Ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı, MHP İl Başkanı Mahmut Ünüvar ve beraberindeki heyet, Karaman Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Emre Öztoprak ve kurul üyeleri, Kâzımkarabekir AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Çetin ve beraberindeki heyet, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kemal Boynukalın ve yönetim kurulu üyeleri, Makine Mühendisleri Odası Başkanı Şaban Kılınç ve yönetim kurulu üyeleri, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) İl Başkanı Yaşar Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, TEMA Vakfı Karaman Şubesi Başkanı Halil Başkalkan ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Gerçekleşen ziyaretler sırasında konuklarıyla bir süre makamında sohbet eden Vali Mehmet Işık, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade ederek konuklarına ayrı ayrı teşekkür etti.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284