İşitme Engelliler Atletizm Takımı Antalya, Voleybol Takımı Samsun Yolcusu

15-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Türkiye İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonası Zeytinköy, Antalya’da yapılacak. İşitme Engelliler Spor Kulübü atletizm müsabakalarına 15 sporcu olmak üzere 17 kişilik kafileyle Antalya’ya gitti.

İşitme Engelliler Atletizm Takımı Antalya, Voleybol Takımı Samsun Yolcusu
16-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Türkiye İşitme Engelliler deplasmanlı 1 ligin son müsabakası Samsun Bafra İşitme Engelliler Spor Kulübü, Karaman İşitme Engelliler Spor Kulübü arasında (Yeni) Bafra Kapalı Spor Salonunda oynanacağı,16 Nisan akşamı Samsun yolcusu olduğu bildirildi.
Kulüp Başkanı Ali Semiz yaptığı açıklamada, “Atletizm Şampiyonası için 15 günlük bölgesel kamp yaptık, kafilemizin büyük bir başarıyla döneceğinden şüphem yok. 23.sü düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları için Milli Takımıza başarı sağlayacak sporcular yetiştirme gayreti içerisinde olduk ve çabamızın karşılığını alma beklentisindeyiz. Voleybol takımının yeni bir oluşum olduğunu belirtirken 1 lige önümüzdeki sezon sağlam adımlarla yürüyeceklerini, sporcularımıza birlik ve beraberliği elden bırakmadıkları için sporcularımıza en içten sevgilerimi sunar, teşekkür eder, Her iki kafilemize de iyi yolculuklar dilerim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285