banner339

3 Projesi Desteklemeye Deger Görüldü

2011 yili Teklif çagrisi döneminde Leonardo da Vinci-Avrupa Birligi Mesleki Egitim Programi Hareketlilik (Mobility) projeleri çerçevesinde sunulan proje tekliflerinin degerlendirme süreci tamamlandi.

3 Projesi Desteklemeye Deger Görüldü

Degerlendirme Tarim Il Müdürlügü personeli Sivil Toplum Kuruluslari adina hazirlanan 3 proje teklifi Avrupa Birligi Egitim ve Gençlik Programlari Merkezi Baskanliginca desteklenmeye deger bulundu.
Il Tarim Müdür Vekili Ismail Uluad konuyla ilgili yaptigi açiklamada, “T.C. Basbakanlik Devlet Planlama Teskilati Avrupa Birligi ve Gençlik Programlari Baskanligi Leonardo da Vinci Mesleki Egitim Programlari 2011 Yili Hareketlilik Faaliyeti kapsaminda Il Tarim Müdürlügümüz personelince hazirlanan S.S. Karaman Bölgesi Sulama Kooperatifleri Birligi sundugu  “Yeralti Su Kaynaklarinin Optimum Yönetiminde Kooperatiflerin Organizasyonel Kapasitesinin Gelisimi”, Karaman Ili Ari Yetistiricileri Birliginin sundugu “Organik Aricilikta AB Standartlariniza Arastirilmasi ve Bölgemiz Aricilarina Uygulanmasi ” ve Karaman Ziraat Odasi Baskanliginca sunulan “Tarimsal Yayim ve Danismanlik Alaninda Avrupa Birligi Ülkelerindeki Durum ve Ülkemizde Tarimsal Yayim ve Danismanligin Gelistirilmesine Yönelik Yeni Yaklasimlar” projeleri kabul edilmistir. Karaman’da Il Tarim Müdürlügümüz projeler alaninda üst düzey performans sergilemeye devam etmektedir. Ilimizde 05.07.2011 tarihi itibari ile Avrupa Birligi ve Gençlik Programlari kapsaminda 6 adet ve Mevlana Kalkinma Ajansi Programlari kapsaminda da 12 adet olmak üzere toplam 18 adet projemiz kabul edilmis bulunmaktadir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285