Toplum Destekli Polis’ten Ögrencilere Okul Önlügü

Emniyet Müdürlügü’ne bagli Toplum Destekli Polislik Büro Amirligi tarafindan Fatih Egitim Çalisanlari Ilkögretim Okulu’nda okuyan dar gelirli 14 çocuga önlük ve hikâye kitaplari dagitildi.

Toplum Destekli Polis’ten Ögrencilere Okul Önlügü
Programa Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez, Milli Egitim Sube Müdürü Hasan Hüseyin Oduncu ile emniyet mensuplari ve basin mensuplari katildi.
Programa katilan Emniyet Müdürü Lütfü Sönmez yaptigi açiklamada, “Okullarin ilk açildigi hafta çocuklarimizi trafik konusunda bilinçlendirmek amaciyla Milli Egitim Müdürlügümüz, Valiligimiz ve Il Özel Idaresinin de destekleriyle çocuklarimiza etiket ve çanta yardimi noktasinda birlikte olmustuk. Orda gördügümüz bir takim eksiklikleri sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde yavrularimizla bulusturmak için ihtiyaçlarini gidermek düsüncesiyle Toplum Destekli Polislik Büro Amirligindeki kardeslerimize bu eksikliklerin tespiti noktasinda bir talimatimiz olmustu. Bu kardeslerimiz sag olsunlar 14 tane yavrumuzu, diger arkadaslari arasinda herhangi bir eziklik veya burukluk hissetmesinler diye onlarla bir bütün haline getirmek düsüncesiyle bu yardimi sadece kendi imkânlariyla arkadaslarimiz yapti. Bugünde bu yardimlari çocuklarimizla bulusturduk. Bunun için gerçekten çok mutluyuz. Insallah bu yavrularimizin devlete olan güveni, bagliligi ve bu düsüncelerindeki özgüven en yüksek seviyeye çikar. Bunda da biz bir nebze olsun yol açabildiksek kendimizi mutlu hissederiz” dedi.
Toplum Destekli Polislerin destegiyle okul önlüklerine kavusan çocuklarin sevinçleri gözlerinden okunurken, kendilerine bu imkâni saglayan Emniyet teskilatina tesekkür ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285