banner317

Minik Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtıldı

Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı iş birliği ile gerçekleştirilen kuru üzüm dağıtım programı çerçevesinde Esentepe İlkokulundaki öğrencilere kuru üzüm dağıtımı yapıldı.

Minik Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtıldı
Düzenlenen dağıtım programına; İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Karaman Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Orhan Özçalık, Toprak Mahsulleri Ofisi Müdürü Uğur Ay, Karaman Halk Sağlığı Müdürlüğünden Dr. Fatma Ebru Yurdakul, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul yöneticileri öğretmenler ile öğrenciler katıldı.
Programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, ilimizde bu yıl 18 bin 940 öğrenicinin kuru üzüm dağıtımından yararlanacağını belirtti. Sultanoğlu, “Dağıtım programı kapsamında haftada bir gün öğrencilerimize kuru üzüm verilecek” dedi.
Ülke olarak gelecek nesillerden büyük beklentilerin olduğunu dile getiren ve öğrencilere seslenen İl Müdürü Asım Sultanoğlu, “Gelecekte bu ülke sizden çok şey bekliyor. İnşallah gelecekte sizler bizim olduğumuz yerlerde olacaksınız ve bu ülkeyi en iyi şekilde yöneteceksiniz” diye konuştu.
İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nun konuşmasının ardından protokol üyeleri minik öğrencilere kurum üzümlerini dağıttı.

 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285