Karaman Standına İzmir Fuarı’nda Büyük İlgi

Karaman Belediyesi, 7-10 Aralık tarihleri arasında İzmir’de düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’ne katıldı. Fuara gelen ziyaretçiler, Karaman Standına büyük ilgi gösterdi.

Karaman Standına İzmir Fuarı’nda Büyük İlgi

Karaman’ın kültür ve turizm güzelliklerini ulusal ve uluslararası platformlarda tanıtmaya devam eden Karaman Belediyesi, bu yıl da İzmir fuarında ki yerini aldı. Karaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, bu yıl 11’incisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi’nde Karaman standı açtı. Fuar alanına gelen ziyaretçiler Karaman standına büyük ilgi gösterdi.

Fuarın ilk gününü değerlendiren Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Osman Ünüvar yapmış olduğu açıklamada: “Karaman Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’ın talimatları ile şehrimizin kültürünü ve tarihi zenginliklerini anlatmak amacı ile İzmir Fuarı’na katıldık. Fuarın açıldığı andan itibaren ziyaretçiler, Karaman standına büyük ilgi gösteriyor. Standımızda; Karaman’ın sahip olduğu doğal güzellikleri, tarihi zenginlikleri, kent kültürü yaşamını, önemli şahsiyetlerini dijital ortamda hazırlanan animasyon, tanıtım filmleri, dergi, broşür ve kitaplarla en iyi şekilde anlatıyoruz. Bu gibi organizasyonlar Karaman’ın tanıtımı için son derece önemlidir. 10 Aralık Pazar gününe kadar sürecek olan fuar boyunca Karamanımızı en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284