Tarimsal Yayim Ve Danismanlik Destegi Icmalleri Askida

2011 üretim sezonu için Tarimsal Yayim ve Danismanlik Hizmeti almak için sözlesme imzalayan ve bu kapsamda destekleme ödemesi için müracaat eden tarimsal isletmelere ait çiftçi detayindaki icmaller askiya çikartildi.

Tarimsal Yayim Ve Danismanlik Destegi Icmalleri Askida

Konu ile ilgili bir açiklama yapan Tarim Il Müdür Vekili Ismail Uluad, “24Mayis 2011 tarihine kadar Karaman Ili Merkez Ilçeye ait Köy ve Beldelerden müracaat eden çiftçilerimiz ile ilgili Il Müdürlügümüz tarafindan Tarimsal Yayim ve Danismanlik Hizmeti Destegi hak edislerine esas teskil edecek Çiftçi Detayindaki Icmaller 08 Haziran - 18 Haziran 2011 tarihleri arasinda Il Müdürlügümüz ve Merkez Ziraat Odasi Baskanliginda 10 gün süreyle askiya çikartilmistir. Çiftçilerimizin öncelikle aski belgelerinde isimlerinin bulunup bulunmadigini,  T.C.Kimlik Numaralari ve IBAN Numaralari’ni kontrol etmeleri gerekmektedir. Hatalara iliskin olarak yazili itirazlar askida kalma süresi zarfinda 10 (on) gün içerisinde Il Müdürlügümüze yapilacaktir” dedi.

Itiraz olmadigi takdirde icmallerin kesinlik kazanacagini ifade eden Uluad, çiftçilerin magdur olmamalari için aski belgelerinin mutlaka kontrol edilmesi gerektigini, aksi takdirde aski süresince herhangi bir itiraz olmaz ise icmallerdeki bilgiler dogru kabul edilecegini, daha sonra yapilacak itirazlarin degerlendirmeye alinmayacagini ve herhangi bir hak dogurmayacagini sözlerine ilave etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285