Cimtastik Takımı Grup Müsabakalarında Bir Üst Tura Yükseldi 

Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik takımı Hatay ilinde düzenlenen grup müsabakalarında takım halinde üçüncü olarak bir üst tura yükseldi.

Cimtastik Takımı Grup Müsabakalarında Bir Üst Tura Yükseldi 

16-17 Şubat 2019 tarihleri arasında Hatay İli’nde düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarına cimnastik antrenörü Cihan Güç eşliğinde 3 sporcuyla katılan Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi cimnastik takımı Akdeniz grubunda yer aldığı yarışmalarda 134.6 puanla üçüncü sırada yer aldı. Karaman Anadolu Yıldızlar Ligi cimnastik takımı elde ettiği başarı ile Mersin’de düzenlenecek bölge şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
Hatay’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında üçüncülük elde eden Karaman ekibini tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Jimnastik branşında büyük bir başarı sergileyerek müsabakaları takım halinde üçüncülükle tamamlayan sporcularımızı ve antrenörümüzü yürekten kutluyorum. Cimnastik’te gelen bu başarı bizleri gururlandırdı. Bu sevinci bizlere yaşatan sporcularımıza ve antrenörümüze Mersin ilinde düzenlenecek yarışmalarda başarılar diliyorum” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285