Gençlerbirligi-Karaman Belediyespor Birlesmeli

2010-2011 Futbol sezonunda ilimizi BAL liginde temsil eden Gençlerbirligi Spor Kulübümüzün 4.6.2011 Cumartesi günü yapilan genel kuruluna katildim.

Gençlerbirligi-Karaman Belediyespor Birlesmeli

Yusuf ÜNALAN ve ekibi görevi yeni yönetime devretti. Ben yeni seçilen arkadaslarimi tebrik ediyor, basarilar diliyorum. Görevi devralan Seyfullah GÖK ve arkadaslarini çok zor günler beklemektedir. Arkadaslarim beni yanlis anlamasinlar, kim gelirse gelsin, Kulübün sürekli bir geliri olmadigindan, geçen sezondaki sikintilarin aynen devam edecegi kanaatindeyim.

Ilimizin tanitimi ve ilimiz sporunun gelecegi açisindan oldukça önemli olan bu ligde basarili olmamiz gerekiyor. Elbette bununda belli bir maliyeti var. Hiçbir kimse bu yükü tek basina kaldiracak güçte degildir. Bu Karaman’in ortak meselesi herkesi ilgilendiren bir durumdur.

Bu ligde basarili olabilmenin tek çikar yolu Karaman Belediyespor ile Gençlerbirligi spor kulüplerimizin birleserek bu lige daha güçlü girmesidir. Benim sahsi kanaatim budur. Genel kurula katilanlar Gençlerbirligi yönetimi ve spor kamuoyu bu birlesmeyi olumlu görmektedirler. Insallah Karaman Belediyespor yönetimi de olumlu karsilar ve Karaman’in sanina yakisir bir takim çikar diyorum.

Bu iki güzide kulübümüzün birlesmesi için, basta sayin Valimiz, sayin Belediye Baskanimiz olmak üzere, siyasilerimize, sivil toplum kuruluslarimiza görev düsmektedir.

Karaman’imizin sporda istenilen düzeye gelebilmesi için önemli gördügüm bu hususu kamuoyunun bilgilerine sunar, saglik ve spor dolu günler temenni ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285