Karamanlı Taekwondocular Yüzleri Güldürdü

Mersin’de gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo Final Müsabakalarında Fatma Gül Doğan ve Tunahan Kozan ikinci olarak kariyerlerinde yeni bir başarıya daha imza attılar.

Karamanlı Taekwondocular Yüzleri Güldürdü
Anadolu Yıldızları Ligi (ANALİG) Taekwondo Final müsabakaları 25-27 Mart 2016 tarihleri arasında Mersin Edip Buran Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Üç gün boyunca büyük çekişmelere sahne olan müsabakalarda 12 kız, 12 erkek İl karma takımından toplam 300 sporcu final için ter döktü.
Karaman taekwondo takımının da yer aldığı müsabakalarda 29 kilogramda Fatma Gül Doğan ve +65 kilogramda Tunahan Kozan genel sıralamada ikinci olarak Karaman’ı en iyi şekilde temsil etmenin mutluluğunu yaşadılar.
Mersin’de yapılan müsabakalar sonunda dereceye giren sporcuları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;” Anadolu Yıldızlar Ligi projesi yıldız sporcuları çıkarmaya devam ediyor. Farklı spor branşlarında Türkiye genelinde devam eden yarışmalarda Karaman olarak başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyoruz. İnşallah bu başarı grafiği ilerleyen dönemlerde daha da üst seviyelerde olacak. Bu haklı gururu bizlere yaşatan antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum”
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2016, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285