Karamanli Hocalar Avrupa Yolcusu

18-20 Eylül 2011 de Italya’nin Lignano sehrinde yapilacak olan Master Gomez Avrupa Taekwondo Sampiyonasina Türkiye’yi temsil edecek iki sporcuda ilimizden katiliyor.

Karamanli Hocalar Avrupa Yolcusu

35-45 yas arasi yapilacak olan Avrupa Sampiyonasina Performans Spor Kulübü Antrenörü Ali Can ve Efsane Spor Kulübü Antrenörü Erkan Tokay katilacak.
Karaman Taekwondo Il Temsilcisi Ali Can’in açiklamasinda, “Ilk defa düzenlenecek olan Avrupa Sampiyonasinda Türkiye’den iki sporcunun katilmasi ve Türkiye’yi bizim temsil etmemiz bizler için gurur verici bir durum oldu. Bizlerde elimizden gelen çabayi göstererek Türkiye ve Karaman’i en iyi sekilde temsil edecegimize inaniyoruz. Ayrica su anda Ankara’da bulunan sporcum Aysegül Funda Alp de Gençler Avrupa Taekwondo Sampiyonasi için Milli Takim Kampinda bulunmakta 6–10 Ekim’de Güney Kibris’da yapilacak olan sampiyonada Türkiye’yi 46 kg. da temsil edecek sporcum ile birlikte Avrupa sinavina çikmam bizlere çok farkli duygu ve gururlu anlar yasamamiza neden olmaktadir umarim 2011 de Selahattin Akbas ile kazandigimiz Avrupa Sampiyonlugun yani sira iki ayri kategoride de madalyalar getirecegiz. Duru Bulgurun Sponsorlugunda katildigimiz yarismalarda bizlere destegini Maddi ve Manevi esirgemeyen Duru Bulgur Yönetimine ve Spor Il Müdürümüz Ömer Ersöz’ün de son derece samimi ve büyük desteklerinden dolayi ayri ayri tesekkür ediyoruz” dedi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285